ایزدین فتوپروتکتور ضدآفتاب صورت من

نوآوری در همه محصولات ، محافظ هرنوع پوست

چگونه ضدآفتاب  مناسب برای پوست خود انتخاب کنیم؟

در زمان انتخاب ضد آفتاب، علاوه بر در نظر گرفتن فاکتور SPF، نوع ساختار محصول و فعالیت شما نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. با در نظر گرفتن تمام این شرایط شما قادر خواهید بود در صورت نیاز به مقدار لازم از آن استفاده کنید.

ضد آفتاب های سری بدن ایزدین در برابر اشعه UVA  و   UVB محافظت بسیار بالایی دارند، ضد آب هستند و فرمولاسیون سازگار با دمای پوست همراه با ترکیبات انحصاری ویژه  برای هرچه بالا بردن سطح عملکرد شما را دارا می باشد.

ضد آفتاب های ما را که پوست بدن شما را در برابر آفتاب محافظت می کنند امتحان کنید:

لوسیون فیوژن واتر، اسپری فیوژن ایر و مرطوب کننده پوست ،فیوژن ژل، اکتیو اویل (روغن محافظ و برنزه) را برای شرایط مختلف انتخاب نمایید.

ضد آفتاب فیوژن ژل اسپرت +SPF50

تکنولوژی فیوژن

بهترین همراه شما در فعالیت های روزانه

فیوژن ژل بلافاصله پس از استفاده حس تازگی و انژی به شما می دهد که منجر به بازیابی دمای بدن در هنگام ورزش می گردد ( اثر خنک کنندگی )  همچنین، دارای فرمولاسیونی است که با پوست شما سازگار می شود. ( بسیار سبک است و به پوست شما اجازه تنفس می دهد) و خاصیت مرطوب کنندگی دارد.  شما می توانید روی پوست مرطوب هم آن را استفاده نمایید.  ایده آل برای آقایان ، مناسب برای نواحی مودار بدن و پوست سر.

توضیحات بیشتر…

ایزدین فتوپروتکتور روغن برنزه اکتیو اویل

محافظی که پوست را برنزه می کند!

43% بنزه تر . با تکنولوژی پرو- ملانین که حفاظت طبیعی پوست در برابر آفتاب را تقویت می کند، به برنزه شدن پوست سرعت می بخشد.

روغن برنزه اکتیو اویل مانند سایر روغن ها نیست بلکه یک روغن غیرچرب با خاصیت رطوبت رسانی و محافظت از پوست است که سبب لطافت و نرمی پوست، بدون ایجاد حس چربی می شود.

روند برنزه شدن پوست را فعال می کند و حفاظت طبیعی پوست را تقویت می نماید .احساس فوق العاده ای از راحتی و سبکی همراه با پوستی نرم و غیرچرب ایجاد می کند.

توضیحات بیشتر…

ایزدین فتوپروتکتور فیوژن ایر +SPF50

بسیار سبک با تکنولوژی میست فیوژن  به سبکی هوا

هماهنگی منحصر بفرد حفاظت ، تازگی و رطوبت رسانی .  فیوژن ایر یک ساختار بسیار سبک است که به سرعت جذب پوست می شود و پوست را ابریشمی می کند و اثری از چربی باقی نمی گذارد .  مناسب  برای انواع پوست در تمامی فصول

توضیحات بیشتر…