ایزدین

به حرف هایی که پوستتان دارد گوش کنید!

 

آیا تا به حال حرکت یک مورچه روی پوستتان را حس کرده اید؟

آیا تا به حال وزش نسیم دریا را با پوست خود حس کرده اید؟

من هم همین طور . من هم درست مثل شما حس می کنم. اگر تشنه باشم نیاز به نوشیدن آب دارم . اگر چیزی را ببینم که دوست دارم به هیجان می آیم و وقتی به حرفهایم گوش نمی دهند من هم عصبانی می شوم .

من ، حس کردن را دوست دارم . کردن آب خنک رودخانه را دوست دارم ، نوازش ملایم ، باران روی صورتم ، گرمای خورشید را دوست دارم . دوست دارم نفس بکشم ، با تمامی زیبایی های دورم یکی شوم ، زیبایی را لمس کنم ، به خودم توجه کنم و مورد توجه باشم خودم را همینطور که هستم بپذیرم و به بقیه نشان دهم و همینطور که هستم بدون هیچ پوششی محافظت شوم و پذیرفته شوم . زیبا بودن چه اشکالی دارد ؟

من حس می کنم ، همانطور که تو حس می کنی ، چون من پوست تو هستم .

 

پوست شما حرف می زند . گوش کنید !

نوآوری پرمعنا

 

.برای ایزدین ، نوآوری بالاتر از خلق کردن است. نوآوری یعنی ” زیر سوال بردن وضع موجود ” و دهها قدم جلوتر رفتن برای دیدن نیازهای ویژه و بالا بردن کیفیت زندگی آدم ها.

امروز تعهد ما با همان قدرت که 40 سال پیش شرکت شروع به کار کرد، ادامه دارد : پاسخگویی به نیاز پوست و مخاط شما. محصولات ما ترکیبی از ایمنی و اثربخشی هستند که با ساختار نوآورانه تضمین کننده تجربه ای رضایت بخش وعملی هستند و این راز انطباق موفقیت آمیز یک رژیم درمانی برای داشتن پوست سالم است.

امروز ، میوه کار ما که با شور و فداکاری به ثمر نشسته است . سری کامل وگسترده ای از محصولات همراه با رضایت فراوان از مصرف آنها است که به میلیون ها نفر برای داشتن احساس بهتر نسبت به پوستشان کمک کرده است.

اما ما رویاهای بزرگتری داریم . برای ایزدین ، همکاری مداوم با جامعه علمی و افراد حرفه ای حوزه بهداشت و درمان یک اصل حیاتی است . ارائه هیئت مشاوره پزشکی (MAB) ، یک شهرت بین المللی از فعالیت های حرفه ای تیم ماست که تجربه متفاوتی را برای ضوابط تصمیم گیری و تولید محصولات جدید فراهم آورده است . (MAB) هیئت مشاوره پزشکی ، سبب شده است که رشد کنیم و بتوانیم همچنان رتبه اول بازار اسپانیا و نیز معیار و الگویی بین المللی در درمان پوست باشیم .

اقدام جسورانه

 

ازهمان ابتدای کار، درمان پوست تمرکز اصلی ما بوده است. مابهترین نتایج را از تلفیق رضایت بخشی و اثر بخشی به دست آوردیم؛ به طوری که محصولات ما هم مؤثر و هم برای استفاده رضایت بخش هستند.

دقت علمی و احساس زیبایی! چیزی که مارا متفاوت می کند روشی است که ما نیازها و شکایت های عمده پوست را مشخص می کنیم.

ما راه حل های درمانی کامل پوست را در سطوح مختلف فراهم می کنیم: درمان، پیشگیری و مراقبت.

ما وابسته به افراد حرفه ای در زمینه بهداشت و درمان هستیم. پزشک هاو و داروسازان که اجازه می دهند محصولات ما با بیشترین اثربخشی ممکن به افرادی که به آن ها نیاز دارند برسند.

نیروهای مشتاق

 

استعداد مارا متمایز می کند . عقل و احساس ، مبنای تمام کارهایی است که انجام می دهیم . عقل در دقت ، تحقیق و دانش به کار می رود .

احساس به حساسیت ، خلاقیت وتجربیات حسی ما برمی گردد . ترکیب هماهنگ دوعامل شور و اشتیاق ماست . اشتیاق برای رسیدن به آنچه که ما با محصولاتمان برای پوست سالم هدف گذاری کرده ایم .

شخصیت ، مارا متفاوت می کند : یک رویکرد خیلی شخصی است که در حساسیت خاص ما در برخورد با نیازهای بیمارانمان و برقراری رابطه نزدیک مبتنی بر احترام و اعتماد با افراد حرفه ای بهداشت و درمان خودش را نشان می دهد .

تعهد ، مارا مجزا می کند : سنگ بنای کلیدی برای تلاش ما در جهت پیشرفت مداوم است . موتور اصلی است که ما را به حرکت در می آورد تا مؤثرتین راه حل ها را پیدا کنیم و برآورده شدن انتظاراتمان را تضمین نماییم .

 

همواره ، نزدیک تر به شما