خانه › محصولات › صورت › ضد لک و روشن کننده › کرم روز و شب لومیلوژی
کرم روز و شب لومیلوژی
درمان لک و رفع تیرگی

با الهام از تکنیک های زیبایی LED و لایه برداری، لومیلوژی لیراک محصولی ویژه شب و روز ارائه داده است که بر روى هر سه مرحله ابتدايى تا تثبيت لك موثر است و با سه نوع تیرگی مقابله می کند: لک های تیره سطحی، لک های تیره قابل رویت، و لک های تیره مقاوم.

 

محصول لوميلوژى الهام گرفته از تكنولوژى LED  (در فلوييد روز) و Peeling (در ژل بالم شب) مى باشد و مورد استفاده برای افرادیست که می خواهند لک های تیره و حتی لک های قدیمی شان درمان شود و یا می خواهند رنگ پوستشان روشن و یکدست شود.

 

 • اثرات
 • اثرات بالینی اثبات شده در پوست

   

  81%

  رفع لک های تیره مقاوم

   

  25%

  شفافیت فوری

   

  84%

  یک دست شدن رنگ پوست پس از هفت روز

 • ترکیبات اصلی
 • لوميلوژى با عوامل مستعد كننده لك كه باعث تحريك ملانوسيت و در نتيجه توليد و توزيع غير طبيعى ملانين ها مى شود ، مقابله مى كند. ترکیبات فعال مشترک در لومیلوژی شامل Hexyl R، عصاره نرگس دريايى  ( Daffodil Extract) و عصاره درخت چنار ( Plantain ) می باشد.

    Hexyl R  مانع از افزایش تولید ملانین می شود و به همين دليل لوميلوژى با اولين مرحله شكل گيرى لك مقابله مى كند.

  عصاره نرگس دريايى  ( Daffodil Extract)  از انتقال ملانین به سلول ها جلوگیری و با لکه های تیره قابل رویت مقابله می کند.  همچنین خواص مفيدى از جمله التيام بخشى و ضد التهابى دارد و در كاهش و پيشگيرى از ايجاد لك هاى ناشى از التهاب بسيار موثر است. 

  وجود عصاره درخت چنار ( Plantain ) در لومیلوژی موجب بازسازی محل اتصال درم و اپیدرم  می شود و با لک های تیره مقاوم مقابله می کند.

 • روش مصرف
 • روش مصرف:  در هنگام صبح، قسمت فلویید روزانه آن بر تمام صورت به غیر از نواحی دور چشم زده شود. فلویید روزانه می تواند به تنهایی یا قبل از کرم استفاده شود.

  در هنگام شب، قسمت ژل بالم شب آن بر تمام صورت به غیر از نواحی دور چشم زده شود. این محصول می تواند به تنهایی یا قبل از کرم استفاده شود.

   

محصولات پیشنهادی ...