کرم ضدچروک دورچشم رِتی سِس

RETISES 0,05% EYE CONTOUR ANTI-WRINKLE 15ML
40000069

کرم سبک با جذب سریع. با فرمولاسیونی منحصر به فرد که سبب افزایش رطوبت، کاهش پف و تیرگی و همزمان کاهش چروک های پنجه کلاغی اطراف چشم می شود. مناسب استفاده هر نوع پوست میباشد.

نوع بسته بندی :تیوپ

ساختار :کرم

ناحیه قابل استفاده: صورت

سری محصول: رِتی سِس


Retinol 0.05% solution palmitoyl oligopeptide, ascorbyl glucoside, antarticine, boswellic acids, complex regulatory puffiness and dark circles, fucose, hibiscus extract.

صبح و شب روی پوست تمیز مصرف شود. منع مصرف در دوران بارداری. حاوی رتینول، محلولی از پالمیتول الیگوپپتید ، آسکوربیل گلیکوزید، عصاره سلول های بنیادی انتارتیسین ، کمپلکس تنظیم کننده پف و تیرگی 

دورچشم رِتی سِس یک کرم ضدچروک با ترکیب کاملی از رتینول خالص (ویتامین آ ) ، اسکوربیل گلوکوزید (پایدارترین فرم ویتامین سی)  و یک کمپلکس ضد پف و تیرگی به منظور رفع علائم خستگی و پیری دورچشم است . رتینول موثرترین ترکیب ضدچروک و افزایش دهنده کلاژن است. کلاژن نوعی پروتئین ضروری در ماده زمینه ای بین سلولی لایه درم است و یکی از عناصر اصلی آن به شمار می آید و کاهش آن علت اصلی پیری پوست است. ویتامین سی موجود در این محصول سبب روشن شدن پوست و مقابله با اثرات آسیب رسان رادیکال های آزاد می شود. این محصول همچنین حاوی ترکیبات مکمل دیگری به شرح زیراست: :

عصاره هیبیسکوس با توانایی در کاهش انقباض عضلانی.

پالمیتوئیل اولیگوپپتید محرک ساخت الاستین و گلیکوزامینوگلیکان ها که سبب بهبود قابلیت ارتجاعی از دست رفته پوست می شود.

سلول های بنیادی گیاهی سبب افزایش اتصالات سلولی و رشد فیبروبلاست ها می شود و پوست را یکدست و مرطوب مینماید.

اسیدهای بوسولیک دارای اثر التیام بخش و ضدپف هستند..

خرید آنلاین نمایندگی های فروش
بازگشت
©2019 Poober LLC. All Rights Reserved.
Developed by KAREN PARDAZ