کرم مرطوب کننده صورت سی-ویت

C-VIT MOISTURIZING FACIAL CREAM 50 ML
40002442

این محصول مرطوب کننده پوست کدر و دارای علائم خستگی میباشد. همچنین موجب درمان و پیشگیری از پیری پوست در اثر آفتاب می شود. کرم مرطوب کننده صورت سی ویت ، شفافیت و شادابی، لطافت، سفتی و قابلیت ارتجاعی از دست رفته پوست در اثر گذشت زمان و عوامل آسیب رسان بیرونی (نور آفتاب، آلودگی، دود و ...) را باز می گرداند. محصول مناسب استفاده پوست های خشک و خیلی خشک می باشد.

نوع بسته بندی :کاسه ای 

ساختار :کرم

ناحیه قابل استفاده: صورت

سری محصول: سی-ویت

 


 Stabilized Vitamin C (Ascorbyl glucoside), sweet orange extract. 

کرم مرطوب کننده صورت سی-ویت را صبح و شب روی پوست صورت به ملایمت ماساژ دهید تا کاملاً جذب شود. برای کسب بهترین نتیجه توصیه می کنیم که پیش از آن از سرم احیا کننده (شاداب کننده) صورت ویتامین سی استفاده نمایید

این محصول به شکل کرم با رایحه خوشایند پرتقال است. کرم مرطوب کننده صورت سی-ویت حاوی شکل نوآورانه ای از ویتامین سی پایدار شده (اتیل اسکوربیل گلوکوزید) است که پایداری و عملکرد به مراتب بهتری از ویتامین سی معمول و سایر مشتقات آن دارد. ویتامین سی ساخت کلاژن را افزایش می دهد و سبب کاهش چروک ها، افزایش سفتی و قابلیت ارتجاعی پوست میشود. به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی از پوست در برابر آسیب های ناشی از رادیکال آزاد محافظت می کند و مانع از پیر شدن پوست میشود. ساخت ملانین را مهار می کند و سبب کاهش ملانین های موجود در پوست میشود و به روشن شدن پوست کمک میکند. چهره را روشن میکند و به پوست انرژی می بخشد. عصاره پرتقال شیرین با لایه برداری ملایم سلولهای مرده را از سطح پوست حذف میکند و با تقویت روند نوسازی سلولی نفوذ ویتامین سی را افزایش می دهد. با استفاده مکرر این محصول هر روز پوست سفت تر، نرم تر، مرطوب تر و شفاف تر میشود.

خرید آنلاین نمایندگی های فروش
بازگشت
©2019 Poober LLC. All Rights Reserved.
Developed by KAREN PARDAZ