کرم دور چشم سی ویت

C-VIT EYE CONTOUR 15ML
40002446

کرم دور چشم سی ویت برای هر نوع پوست، حتی پوست حساس مناسب است. به کاهش پف، علائم خستگی و چروک های دورچشم کمک می کند. محافظت، درمان و پیشگیری از پف و خشکی می نماید و خطوط پنجه کلاغی دورچشم را کاهش می دهد. از ایجاد علائم خستگی در دورچشم که از عوارض زندگی مدرن، فعالیت زیاد، استرس و کمبود خواب است پیشگیری می کند.

نوع بسته بندی :تیوپی

ساختار :کرم

ناحیه قابل استفاده: صورت

سری محصول: سی-ویت

 


Stabilized vitamin C (3-O-Ethyl ascorbic acid), antiox booster system (ginkgo biloba extract, pterostilbene, quercetin), dark ring and under-eye bag reducing complex, extract of sweet orange, extract of melilot, organic silicon.

صبح و شب مقدار کمی از محصول را از سمت خارج به داخل ناحیه دورچشم ماساژ دهید.از تماس محصول با داخل چشم یا نواحی مخاطی اجتناب فرمایید . در صورت مشاهده علائم حساسیت استفاده از محصول را متوقف کنید. در ناحیه خشک و خنک و دور از تابش نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

این محصول یک ترکیب آنتی اکسیدانی بسیار قوی به همراه نسل آخر از ترکیبات ویتامین سی است که به منظور نفوذ عمقی در لایه های پوستی به شکل لیپوزومال تعبیه شده است. این محصول عملکرد آنتی اکسیدان قوی ، روشن کننده و ضد چروک دارد. همچنین در فرمولاسیون جدید این محصول به منظور خنثی کردن آسیب های سلولی که بوسیله رادیکال های آزاد ایجاد می شود ،ویتامین سی به همراه چند ماده آنتی اکسیدان دیگر مانندعصاره جینکوبیلوبا ترکیب شده است. هر یک از ترکیبات آنتی اکسیدان به منظور اطمینان از حداکثر محافظت سلولی روی ناحیه خاصی در سلول اثرگذار هستند. همچنین فرمولاسیون کلیه مواد اولیه به شکل لیپوزومال و کپسولی شده بوده تا اثر بخشی ، سرعت و قدرت ترکیبات افزایش پیدا کند..

خرید آنلاین نمایندگی های فروش
بازگشت
©2020 Poober LLC. All Rights Reserved.