سرم ابرو و مژه سِس لش

SESLASH LASH AND EYEBROW SERUM
40001949

سرم تقویت کننده مژه و ابرو. این سرم حاوی حباب های لیپیدی است که سبب انتقال عوامل فعال به ریشه مژه ها جهت کسب بهترین نتیجه می شود. درمان با سِس لش با افزایش طول و قطر مژه ها سبب سلامت و پرپشت شدن آنها می شود. همچنین می تواند سبب پرشدن ابروها نیز بشود.

ساختار : کرم
ناحیه قابل استفاده : صورت
سری محصول : سس لش


Growth factors, Morus alba extract, red clover, peptides, hyaluronic acid, jojoba oil and panthenol.

قابل استفاده برای مژه های بالا و پایین: دو بار در روز (صبح وشب) با استفاده از برس مخصوص روی ریشه های تمیز و بدون آرایش مژه ها از سمت داخل به خارج چشم و ابروها استفاده شود. 3-1 دقیقه پیش از سایر مراقبت های روزانه مصرف و صبر کنید تا سرم کاملاً جذب شود.

این محصول ایداه آل برای درمان کوتاهی و یا کم پشتی مژه و ابرو است. ریزش مژه به دنبال پاک کردن آرایش، استرس و درمان های پزشکی رخ می دهد. محصول حاوی ترکیبات فعال مانند فاکتورهای رشد، عصاره توت سفید، شبدر قرمز و پپتیدها است که چرخه رشد طبیعی مژه ها را طولانی می کند، ریزش آنها را به تاخیر می اندازد، رشد و بازسازی مژه های آسیب دیده را تقویت می نماید. فرمولاسیون این محصول همچنین حاوی اسید هیالورونیک است که مژه ها را مرطوب و نرم می کند. روغن جوجوبا و پنتنول موجود در این محصول مغذی و محافظ مژه ها است و مقاومت آنها را  بالا می برد.

خرید آنلاین نمایندگی های فروش
بازگشت
©2019 Poober LLC. All Rights Reserved.
Developed by KAREN PARDAZ