ژل کوجیکول پلاس

KOJICOL PLUS DEPIGMENTANTION GEL
40000025

ژل ضد جوش موضعی: درمان موضعی انواع لک های مقاوم و ناشی از استفاده لوازم آرایشی نامناسب، داروها، مواجهه با آفتاب، بارداری و جای جوش.مناسب انواع پوست حتی پوست چرب

نوع بسته بندی :بدون هوا

ساختار :ژل

ناحیه قابل استفاده: صورت

سری محصول: کوجیکول


Kojic Acid, Glycolic Acid, Alpha-Arbutin, Emblica, Phytic Acid, Boswellic Acid, Mulberry Extract.

 

.روزانه 2 بار محصول را روی ناحیه تحت درمان استفاده کنید . به منظور تکمیل دوره درمانی این محصول باید حداقل به مدت 3 ماه استفاده گردد. در دوران بارداری مصرف نگردد.

ژل  کوجیکول پلاس (فاقدچربی) نسبت به سایر ضدلک ها اثر سریع تری در رفع لک ها دارد. این محصول به دلیل وجود کوجیک اسید با مهار آنزیم تیروزیناز (آنزیم موثر در ساخت ملانین) از ساخت ملانین جلوگیری می کند. همچنین این محصول حاوی ترکیبات  ضدآفتاب و دارای اثرات آنتی باکتریال با قدرت متوسط است و به همین دلیل در درمان موضعی آکنه هم بسیار مفید است. ژل کوجیکول پلاس دپیگمانتاسیون با مجموعه ای از سایر مواد موثره به شرح زیر اثر می کند:

آلفا آربوتین، عصاره فیلانتوس، امبلیکا، اسیدفیتیک، اسید بوسولیک و عصاره شاه توت اثرات مکمل آنتی اکسیدانی و روشن کنندگی دارند و همچنین سبب آبرسانی و التیام تحریکات پوست می شود.

اثرات ضدلک کوجیک اسید با وجود آلفا هیدروکسی اسیدها (اسید گلیکولیک و سیتریک) افزایش می یابد چون با لایه برداری از سطح پوست سبب افزایش نفوذ اسید کوجیک و اسید فیتیک به سلول های غنی از ملانین می شود.

خرید آنلاین نمایندگی های فروش
بازگشت
©2019 Poober LLC. All Rights Reserved.
Developed by KAREN PARDAZ