لابراتوارهای سسدرما ، 27 سال در خدمت دانش تخصصی محصولات پوستی

 

ماموریت سسدرما

ماموریت ما " شناخت نیاز های مشتریانمان و سپس پیشنهاد دادن بهترین محصولات برای انواع پوست تحت فرمولاسیونی است که منجر به ارتقا کیفیت زندگی مشتریانمان شود" است.  ما فناوری و تکنولوژی های کاربردی در زمینه محصولات پوستی را ارتقا میدهیم.

بنابراین ما تسلط خود را در زمینه پوست با نوآوری و خلاقیت در تکنولوژی های خود ، در هم آمیختیم .شعار ما گوش کردن به آوای پوست شماست. سسدرما آوای پوست افراد را می شنود، آوای پوست شما را می شنود، آوای پوست هر کسی را می شنود....

 

 

چشم انداز سسدرما

واحد تحقیق و توسعه تخصصی ما با توجه به ارتقا مداوم محصولات سسدرما باعث شده تا ما را به عنوان یک برند مطرح در زمینه محصولات درمانی و تخصصی پوستی بشناسند .ما تکنولوژی های جدید در زمینه مراقبت از پوست را ابداع می کنیم .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تولد سسدرما  

دکتر سرانو به همراه یک تیم حرفه ای با تجربه و تخصص زیاد  در زمینه دانش پوست و دارو ، سسدرما را پایه گذاری کردند.

نوآوری از بدو شروع

اولین لابراتور اسپانیا که کرم های حاوی گلیکولیک اسید را به بازار ارائه کرد .گروه محصولات ACGLICOLIC همچنان یکی از پرفروش ترین گروه محصولات لابراتور سسدرما است.

ورود به بازارهای جهانی

اولین لابراتور اسپانیا که کرم های حاوی گلیکولیک اسید را به بازار ارائه کرد .گروه محصولات ACGLICOLIC همچنان یکی از پرفروش ترین گروه محصولات لابراتور سسدرما است

شهرت به عنوان یک برند متخصص و حرفه ای

گروه محصولات فیلدرما جایزه خلاقیت و نوآورانه ترین محصولات ضد پیری را در همایش بهترین های آرایشی-بهداشتی و محصولات داروخانه ای "Premios Farmacia y Cosmética"     دریافت کرد.

پیشروی در مسیر توسعه

افتتاح اولین شعبه سسدرما در کشور لهستان، کشوری که دروازه ورود به بازار کشورهای اروپای شرقی بود.

استفاده از تکنولوژی نانو در محصولات

سسدرما گروه کاملی از محصولات که بر پایه تکنولوژی نانو تهیه شده بودند را، به بازار عرضه کرد .بخش تحقیق و توسعه سسدرما این تکنولوژی را به منظور تولید لیپوزوم ها تعبیه کرده است .لیپوزوم ها(گویچه ها) نه تنها به عنوان یک ماده موثره کاربرد دارند، بلکه به عنوان یک وسیله انتقال دهنده برای انتقال سایر مواد موثر و نیز به منظور افزایش اثر بخشی آنها مورد استفاده قرار می گیرند.

دریافت جوایز بیشتر به دلیل خلاقیت و نوآوری در محصولات

سرم ویتامین سی لیپوزومال سسدرما برای چندمین بار جایزه خلاقیت و نوآورانه ترین محصول را در ششمین دوره همایش بهترین‌های آرایشی بهداشتی و محصولات داروخانه‌ای (VI Premios Farmacia y Cosmética organized by Correo Farmacéutico) دریافت کرد.

رشد ثابت و پایدار

سسدرما شعب بعدی خود را در مکزیک و هند راه‌اندازی کرد. دو کشوری که همواره در حال رشد اقتصادی هستند و با آغوش باز از سسدرما استقبال کردند.

بهترین لابراتوار در والنسیا

مجله Tendencias ما را به‌عنوان "بهترین کمپانی آرایشی، بهداشتی در منطقه والنسیا"  انتخاب کرد.

ما گروه محصولات ای سی گلیکولیک را ارتقا بخشیدیم.

داروخانه‌های اسپانیا سرم لیپوزومی ای سی گلیکولیک را  به عنوان خلاقانه و نوآورانه‌ترین محصول ضد پیری در نمایشگاه بهترین‌های آرایشی بهداشتی و محصولات داروخانه‌ای Premios Farmacia y Cosmética organized by Correo Farmacéutico)) انتخاب کردند.

ثبات و پایداری در بازارهای بین‌المللی

سسدرما حضور خود را در بازارهای بین‌المللی با افتتاح شعب خود در انگلستان- آلمان- روسیه- برزیل- پرو- پاناما- السالوادور- کاستاریکا- جمهوری دومینیکن و تایوان دائمی و پایدار کرد

 

 

©2019 Poober LLC. All Rights Reserved.
Developed by KAREN PARDAZ