کرم بازسازنده و ضدچروک رِتی سِس 0/25 %

RETISES 0.25% REGENERATING ANTI-WRINKLE CREAM 30ML
40000067

کرم ضدچروک صورت که پوست را بازسازی و مرطوب می کند و سبب بهبود حالت ظاهری و قابلیت ارتجاعی از دست رفته پوست می شود. فرمول پیشرفته ای که سبب افزایش اثر رتینول خالص (ویتامین آ) می گردد.

نوع بسته بندی :تیوپ

ساختار :کرم

ناحیه قابل استفاده: صورت

سری محصول: رِتی سِس


0.25% Retinol, Retinol (vitamin A propionate), palmitoyl oligopeptide solution, ascorbyl glucoside, Antarctic sea glycoprotein, boswellic acids.

پوست صورت را پاک کنید. در پوست حساس 3 یا 4 شب در هفته بصورت متناوب (یک روز در میان) استفاده شود. در پوست نرمال به عنوان کرم شب و همراه با یک ماساژ ملایم استفاده گردد. کرم حاوی فیلترهای محافظتی در برابر آفتاب است، ولی استفاده از ضدآفتاب توصیه می شود. تغییرات در همان بار اول مصرف قابل مشاهده است.

رِتی سِس 0/25% یک کرم شب است. با ترکیبی از رتینول با غلظت 0/25% و اسکوربیل گلوکوزید (ویتامین سی پایدار) جهت رفع علایم پیری پوست. رتینول خالص فعال ترین فرم ویتامین آ می باشد که یکی از موثرترین ترکیبات در رفع چروک ها، افزایش میزان کلاژن و بازسازی طبیعی سلولی در اپیدرم است. با اثر لایه برداری سبب کاهش لک ها می شود. ترمیم کننده و محافظ پوست در برابر آسیب های متعدد است. اثر آنتی اکسیدانی ویتامین سی سبب روشن شدن و یکدست شدن رنگ پوست می شود. ترکیبی از عوامل موثر است که اثرات یکدیگر را تکمیل می کنند: پالمیتوئیل اولیگوپپتید ساخت کلاژن را افزایش می دهد و تقویت کننده گلیکوزامینوگلیکان های اپیدرم است.

خرید آنلاین نمایندگی های فروش
بازگشت
©2022 Poober LLC. All Rights Reserved.