سین بیونیم چه می کند؟

لابراتوارهای سین بیونیم برندی از محصولات مراقبتی آرایشی را ارائه می کنند که از مزیت رویکردی علمی و منحصر به فرد برای دفاع از پوست و زیبا کردن آن برخوردار هستند.

فلسفه مراقبت از پوست سین بیونیم براساس بازسازی و تقویت توانایی های دفاعی پوست قبل از رفع مشکلات آن پایه ریزی شده است. با افزایش سن، استرس های هیجانی و آسیب های محیطی، سدهای دفاعی پوست تغییر می کنند و اثر گذاری آنها کم می شود. ایجاد تغییرات در این خطوط طبیعی دفاعی موجب پیری زودرس پوست، بروز مشکلات و اختلالات در آن می شود.

محققین لابراتوار سین بیونیم یک سیستم دفاعی چندگانه به نام پرو- بی 3 را ارائه کرده اند که بر 3 سد ضروری اپیدرم اثر می کنند.

  • میکروبیوتای پوست: پرو- بی 3 از طریق تقویت نقش دفاعی باکتری های مفید پوستی موجب برقراری مجدد تعادل در میکروبیوتای پوست می شود.
  • ایمنی: این کمپلکس از سدهای ایمنی اپیدرم که توسط اشعه های UV آسیب دیده اند، محافظت می نماید.
  • لایه شاخی: با تقویت ساخت ترکیبات اصلی پوست، آن را قوی تر می سازد.

پوست چگونه از خود دفاع می نماید؟

به طور طبیعی پوست چندین سیستم دفاعی در برابر آسیب ها دارد:

سد میکروبی: پوست نیز مشابه روده به طور طبیعی با میکرو ارگانیسم هایی پوشانده شده است که هوشمندانه با سلول های ما همزیستی دارند، سدهای دفاعی ایمنی ما را متعادل می کنند و میکروب های نامطلوب خارجی را دفع می نمایند. سلامتی این باکتری های مفید، ضامن توانایی مطلوب دفاعی پوست می باشد.

سد ایمنی: پوست نیز مشابه بدن سیستم ایمنی مخصوص خود را دارد و دارای سلول های نگهبان بر روی اپیدرم است که برای عملکرد مناسب این سیستم های دفاعی ضروری هستند.

سد فیزیکی: از لایه شاخی، لیپیدها و اتصالات محکم لایه های زیرین آن تشکیل شده است و نقش اساسی در حفظ پوست از نفوذ مواد ناخواسته و میکرو ارگانیسم ها به داخل پوست دارد.

سین بیونیم
چه محصولاتی را ارائه می کند؟

سین بیونیم محصولات روزانه مراقبت از پوست را توسعه داده است. ضدآفتاب ها، محصولات جوان کننده و محصولات تخصصی مراقبت از پوست. هدف آنها درمان مشکلات اصلی پوست و متعادل کردن سدهای دفاعی آن می باشد.

سین بیونیم در سال 2017 با 13 محصول غنی از پرو- بی 3 و یک سرم یونیورسال با غلظت زیاد از پرو- بی 3 به بازارهای فرانسه و بین الملل وارد شد.

محصولات به 3 گروه تقسیم می شوند:

la-marque-portrait-femme-1